Zanim zadzwonisz do doradcy kredytowego - pomoc w uzyskaniu kredytu

Jest jedna rzecz, którą powinieneś wiedzieć. Moje usługi są całkowicie darmowe dla Ciebie. Nigdy nie obciążę Cię za moje porady dotyczące kredytów hipotecznych lub usługi pośrednictwa hipotecznego.

Doradcy kredytowi wynagradzani są przez banki, ale wynagrodzenie nie wpływa na ofertę którą Ci przekażemy. Często oferty u doradców są korzystniejsze ze względu na możliwość zastosowania alternatywnych (tańszych) ubezpieczeń.

Jestem niezależnym doradcą ds. kredytów hipotecznych. Oznacza to, że oferuję pomoc przy uzyskaniu kredytu hipotecznego i doradztwo kredytowe w Poznaniu i okolicach.
Zadaniem moim i mojego zespołu jest znalezienie najkorzystniejszej dla Ciebie oferty na kredyt hipoteczny oraz kompleksową pomoc i obsługę we wszystkich sprawach z tym związanych. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych pracowników z doświadczeniem w pracy w bankowości oraz odpwiednim wykształceniem kierunkowym.

Oferuję pomoc w formalnościach finansowych w uzyskaniu:

  • kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości na rynku pierwotnym i wtórnym,
  • kredytu hipotecznego na budowę domu – specjalizacja,
  • kredytu hipotecznego na zakup działki,
  • pożyczki hipotecznej na cel dowolny,
  • refinansowania kredytu hipotecznego,
  • konsolidacji zobowiązań kredytowych.

Doradztwo kredytowe - Poznań i okolice

Zadzwoń pod numer 501 132 605 lub napisz maila (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) z opisem sytuacji: jaką nieruchomość chcesz kupić i z jakiego tytułu uzyskujesz dochody. Podczas pierwszej rozmowy sprawdzimy Twoją zdolność kredytową oraz przedstawimy najkorzystniejsze rozwiązanie.
Profesjonalny ekspert hipoteczny sprawdzi Twoje dane i korzystając z naszej porównywarki kredytów hipotecznych w czasie rzeczywistym określi najlepszą ofertę dla Ciebie.
Otrzymasz rekomendację dotyczącą kredytu hipotecznego wskazującą, która spośród 70 dostępnych ofert została wybrana, oraz wyjaśnienie, dlaczego ta właśnie jest najlepsza dla Ciebie.
Rozmowa będzie trwała ok. 20 minut, po niej będziesz już pewny swojej sytuacji dochodowej oraz upewnisz się czy nieruchomość, którą kupujesz będzie akceptowana w bankach.
Następnie poprosimy Cię o dostarczenie niektórych dokumentów za pomocą naszej usługi bezpiecznego przesyłania, z której możesz korzystać z komputera lub telefonu komórkowego.

Dokumenty potrzebne do złożenia wniosku o kredyt

Dokumenty będą się różnić w zależności od okoliczności i pożyczkodawcy ale zazwyczaj obejmują:

  • informację o średnich wpływach z 3 oraz 12 ostatnich miesięcy
  • rodzaj umowy o pracę/rodzaj działalności gospodarczej
  • od kiedy i do kiedy pracujesz u danego pracodawcy/od kiedy prowadzisz działalność

Po otrzymaniu informacji sprawdzimy wstępnie Twoją zdolność oraz przygotujemy i prześlemy listę dokumentów potrzebnych do uzyskania kredytu.

Następnie umówimy się na podpisanie wniosku i odebranie dokumentów. Wniosek wprowadzimy do systemu bankowego i będziemy czekać od 7 do 21 dni na decyzję kredytową.

Po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej otrzymasz ją oraz wzór umowy kredytowej w celu zapoznania się ze szczegółami. Po zaakceptowaniu warunków umówimy Cię na podpisanie umowy kredytowej w banku.

Zapewniamy współpracę z najlepszymi w Poznaniu notariuszami, rzeczoznawcami, pośrednikami nieruchomości, urzędami wydającymi dokumenty dotyczące nieruchomości. Nasza fachowa pomoc w uzyskaniu kredytu sprawi, że z pewnością otrzymasz najlepszą ofertę od wybranego banku.