Pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego – ekspert hipoteczny

Pomoc w uzyskaniu kredytu ze strony eksperta, który posiada bardzo dobrą znajomość rynku, pomaga dokonać lepszej oceny niż samodzielne działanie kredytobiorcy. Jest kilka ważnych powodów, dla których warto skorzystać ze wsparcia profesjonalisty w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Komu może się przydać pomoc przy uzyskaniu kredytu? Na czym polega pomoc eksperta hipotecznego?

Dlaczego warto sięgnąć po pomoc w uzyskaniu kredytu?

Ekspert oferujący pomoc w uzyskaniu kredytu umożliwia wybranie klientowi najlepszej propozycji dostępnej w danym momencie na rynku. Oferty banków, które udzielają kredytów, różnią się wieloma szczegółami. Choć na pierwszy rzut oka wydają się niemal identyczne, w perspektywie czasu okazuje się, że detale mają ogromne znaczenie. Może się zdarzyć sytuacja, że oferta z najniższą miesięczną ratą wcale nie jest tak korzystna dla klienta jak konkurencyjne, choć nieco droższe rozwiązania.

Zadaniem niezależnego eksperta kredytowego jest wybrać dla klienta, który zwrócił się po pomoc przy uzyskaniu kredytu, najlepszą ofertę. Profesjonalista analizuje wiele zapisów i spośród nich wybiera te, które są dla klienta najkorzystniejsze. Ma to bardzo duże znaczenie zwłaszcza w przypadku kredytów hipotecznych, ale nie tylko. Zawsze, gdy mówimy o wysokich kwotach i długim okresie spłaty, pomoc eksperta może okazać się niezwykle cenna. Dzięki temu uzyskanie kredytu będzie o wiele prostsze.

Rola eksperta kredytowego

Na czym polega pomoc eksperta hipotecznego przy uzyskaniu kredytu? Rolą specjalisty jest wszechstronna pomoc klientowi w uzyskaniu kredytu na najlepszych warunkach. Ekspert kredytowy pomaga klientowi na kilka sposobów. Warto wymienić najważniejsze, takie jak znalezienie najkorzystniejszej oferty oraz kompleksowa pomoc i obsługa w sprawach z tym związanych.

Ekspert zwykle pracuje w zespole, który składa się z wykwalifikowanych pracowników. Doświadczenie w pracy w bankowości oraz odpowiednie wykształcenie kierunkowe buduje pozycję ekspercką. Profesjonalista nie tylko dokona oceny zdolności kredytowej, ale również podpowie, jaki kredyt można uzyskać i czy na pewno warto podjąć dane zobowiązanie finansowe.

Pomoc przy uzyskaniu kredytu hipotecznego – rola eksperta:

 • Dokonanie oceny zdolności kredytowej – dobra znajomości rynku pozwala ocenić, jak na zdolność kredytową klienta wpływają aktualne zobowiązania, które spłaca. Ekspert bierze pod uwagę historię kredytową oraz umowy, na podstawie których przyszły kredytobiorca otrzymuje wynagrodzenie.
 • Specjalista wskaże klientowi, jaki kredyt hipoteczny może on uzyskać przy osiąganych dochodach i zobowiązaniach finansowych. Pomoże również ocenić, czy warto wziąć kredyt na zakup danej nieruchomości i w jakim stopniu jest to opłacalne dla klienta.
 • Pomoc w porównaniu ofert – szczegółowa analiza dostępnych na rynku kredytów umożliwia wybór najlepszej oferty spośród tych, które są dla klienta dostępne. Ekspert odpowie na pytanie, która oferta jest najkorzystniejsza.
 • Negocjowanie warunków z bankami – rzetelny specjalista aktywnie wspiera klienta w uzyskaniu najlepszych warunków kredytu. Nie wszyscy klienci wiedzą, że kredyty hipoteczne można negocjować z bankami. Czy można zawrzeć umowę kredytu na lepszych warunkach? To dobre pytanie do eksperta hipotecznego!
 • Pomoc w wypełnieniu dokumentów – formalności finansowe mogą być zawiłe dla kredytobiorcy, ale nie dla eksperta Pawła Pietrasa. Pomoc w wypełnieniu wniosków i zebraniu dokumentów dla profesjonalisty to działanie rutynowe. Jak dopełnić formalności? Przy odpowiednim wsparciu można liczyć na dopięcie wszystkich szczegółów.

Komu może się przydać pomoc przy uzyskaniu kredytu?

Rolą pośrednika kredytowego jest wszechstronna pomoc w uzyskaniu kredytu na najlepszych warunkach. Komu może przydać się wsparcie? Każdy, kto planuje zakup na kredyt nieruchomości na rynku pierwotnym i wtórnym i potrzebuje kredytu hipotecznego na budowę domu lub zakup działki, może zwrócić się po pomoc. Ekspert doradza również w sprawie pożyczki hipotecznej na cel dowolny, refinansowania kredytu hipotecznego oraz konsolidację zobowiązań kredytowych. Warto podkreślić, że usługi ze strony pośrednika związane z pomocą przy uzyskaniu kredytu hipotecznego, konsolidacyjnego, czy inwestycyjnego są darmowe. Specjalista otrzymuje swoje wynagrodzenie od banku.

Darmowe porady eksperta hipotecznego – Poznań i okolice

Klienci korzystający z pomocy przy uzyskaniu kredytu nie są obciążani za porady dotyczące kredytów hipotecznych lub usługi pośrednictwa hipotecznego. Usługi eksperta kredytowego są dla klientów całkowicie darmowe. Wynagradzani są przez banki, ale wynagrodzenie nie wpływa na ofertę którą przekazują. Ekspert kredytowy jest jednocześnie pośrednikiem banków, co niesie za sobą dodatkowe możliwości. Dzięki temu specjaliści mają bardzo dobre rozeznanie w możliwościach na rynku. Nieraz mogą zaproponować klientowi coś więcej, niż widnieje w oficjalnej ofercie banku. Często oferty u pośredników są korzystniejsze ze względu na możliwość zastosowania np. alternatywnych i w rezultacie tańszych ubezpieczeń. Ekspert ds. kredytów doskonale zna procedury banków, dlatego warto skorzystać ze wsparcia na obszarze działania w Poznaniu i okolicach.

Pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego

Jestem niezależnym doradcą ds. kredytów hipotecznych. Oznacza to, że oferuję pomoc przy uzyskaniu najtańszego kredytu hipotecznego w polskich bankach (takich jak Mbank, PKO BP, PEKAO czy ING Bank Polski) i doradztwo kredytowe w Poznaniu i okolicach.
Zadaniem moim i mojego zespołu jest znalezienie najkorzystniejszej dla Ciebie oferty na kredyt hipoteczny oraz kompleksową pomoc i obsługę we wszystkich sprawach z tym związanych. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych pracowników z doświadczeniem w pracy w bankowości oraz odpwiednim wykształceniem kierunkowym.

Oferuję pomoc w formalnościach finansowych w uzyskaniu:

 • kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości na rynku pierwotnym i wtórnym,
 • kredytu hipotecznego na budowę domu – specjalizacja,
 • kredytu hipotecznego na zakup działki,
 • pożyczki hipotecznej na cel dowolny,
 • refinansowania kredytu hipotecznego,
 • konsolidacji zobowiązań kredytowych.

Doradztwo kredytowe – Poznań i okolice

Zadzwoń pod numer 501 132 605 lub napisz maila ([email protected]) z opisem sytuacji: jaką nieruchomość chcesz kupić i z jakiego tytułu uzyskujesz dochody. Podczas pierwszej rozmowy sprawdzimy Twoją zdolność kredytową oraz przedstawimy najkorzystniejsze rozwiązanie.
Profesjonalny ekspert hipoteczny sprawdzi Twoje dane i korzystając z naszej porównywarki kredytów hipotecznych w czasie rzeczywistym określi najlepszą ofertę dla Ciebie.
Otrzymasz rekomendację dotyczącą kredytu hipotecznego wskazującą, która spośród 70 dostępnych ofert została wybrana, oraz wyjaśnienie, dlaczego ta właśnie jest najlepsza dla Ciebie.
Rozmowa będzie trwała ok. 20 minut, po niej będziesz już pewny swojej sytuacji dochodowej oraz upewnisz się czy nieruchomość, którą kupujesz będzie akceptowana w bankach.
Następnie poprosimy Cię o dostarczenie niektórych dokumentów za pomocą naszej usługi bezpiecznego przesyłania, z której możesz korzystać z komputera lub telefonu komórkowego.

Dokumenty potrzebne do złożenia wniosku o kredyt

Dokumenty będą się różnić w zależności od okoliczności i pożyczkodawcy ale zazwyczaj obejmują:

 • informację o średnich wpływach z 3 oraz 12 ostatnich miesięcy
 • rodzaj umowy o pracę/rodzaj działalności gospodarczej
 • od kiedy i do kiedy pracujesz u danego pracodawcy/od kiedy prowadzisz działalność

Po otrzymaniu informacji sprawdzimy wstępnie Twoją zdolność oraz przygotujemy i prześlemy listę dokumentów potrzebnych do uzyskania kredytu.

Następnie umówimy się na podpisanie wniosku i odebranie dokumentów. Wniosek wprowadzimy do systemu bankowego i będziemy czekać od 7 do 21 dni na decyzję kredytową.

Po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej otrzymasz ją oraz wzór umowy kredytowej w celu zapoznania się ze szczegółami. Po zaakceptowaniu warunków umówimy Cię na podpisanie umowy kredytowej w banku.

Zapewniamy współpracę z najlepszymi w Poznaniu notariuszami, rzeczoznawcami, pośrednikami nieruchomości, urzędami wydającymi dokumenty dotyczące nieruchomości. Nasza fachowa pomoc w uzyskaniu kredytu sprawi, że z pewnością otrzymasz najlepszą ofertę od wybranego banku.