DORADCA KREDYTOWY POZNAŃ

Jestem niezależnym doradcą kredytowym. Oferuję porady dotyczące kredytów hipotecznych w Poznaniu i okolicach w godzinach 9.00 – 17.00 przez 6 dni w tygodniu. Jako doradca kredytowy pracuję już 15 lat w zawodzie. Doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w największych bankach hipotecznych w Polsce: Bank DnB Nord Polska S.A., Deutsche Bank Polska S.A., Meritum Bank S.A., Asprio Grupa BRE Bank S.A. oraz jako doradca hipoteczny: Fortis Bank Polska S.A. i Raiffeisen Bank Polska S.A. Obecnie jestem kierownikiem oddziału w Notus Finanse S.A.

Posiadając dostęp do najnowocześniejszych narzędzi porównujących oferty wszystkich banków w Polsce w czasie rzeczywistym jestem w stanie wyszukać najkorzystniejszą ofertę kredytu hipotecznego w Twoim imieniu, dopasowując ją do Twojej osobistej sytuacji finansowej. Dysponując ponad 15-letnim cennym doświadczeniem w świecie hipotek, wiem dokładnie, jak skutecznie przeprocesować wniosek, pomagając ci na każdym etapie.

Niezależnie od tego, czy jesteś kupującym po raz pierwszy, który szuka idealnego domu na start, czy też obecnym właścicielem domu, który myśli o przeprowadzce, uważam, że moja usługa jest dla Ciebie bardzo korzystna. Możesz szukać sam, interesować się hipotekami i porównać oferty wszystkich banków, ale wybrać najlepszą będzie Ci niezmiernie trudno. Moje usługi są bezpłatne dla Ciebie, a oferty które posiadam identyczne z ofertami banków, a czasami nawet korzystniejsze. Zapraszam, gdy będziesz potrzebował pomocy w zakupie lub po prostu ogólnej porady w sprawie hipotek.

Prowadzenie Cię przez cały proces jest tym, co robię najlepiej. Moje usługi doradcze są po to, żeby Twoje doświadczenia z hipotekami były jak najbardziej bezstresowe.

Doradca kredytu hipotecznego w Poznaniu - zdecydowany w działaniu i szczery wobec klientów

Zapewniam, że mój zespół doradców ds. kredytów hipotecznych w Poznaniu zajmie się Twoją sprawą od początku do końca. Poświęcimy swój czas na przeszukanie setek ofert wyszukując jednocześnie najlepszą ofertę dla Ciebie.

Jako doświadczony doradca hipoteczny w Poznaniu wiem, jak zaoszczędzić czas i pieniądze, dzięki czemu proces hipoteczny będzie dla Ciebie przyjemny i łatwy, a tego właśnie chcesz. Jestem z tobą otwarty i szczery, zapewniając jednocześnie doskonałą obsługę. Jeżeli nie będziesz miał zdolności na uzyskanie kredytu hipotecznego, poinformuję Cię i wskażę co mógłbyś zrobić, aby w przyszłości taki kredyt uzyskać. To samo dotyczy nieruchomości. Jeżeli okaże się, że nieruchomość którą kupujesz, nie będzie akceptowana przez banki, dowiesz się tego ode mnie. Wszystko po to, żeby oszczędzić Twój czas i pieniądze.

Aby dowiedzieć się więcej o mojej obsłudze klienta, zapoznaj się z pozytywnymi recenzjami na Google Maps.

Porady hipoteczne w Poznaniu dla zakupów nieruchomości na rynku pierwotnym i wtórnym

Niezależnie od tego, czy jesteś kupującym po raz pierwszy, czy zamierzasz przeprowadzić się do nowego domu, mam nadzieję, że moje usługi okażą się bardzo korzystne w stopniu, w jakim skorzystali z tego moi dotychczasowi klienci. Wszyscy wiemy, że kupno nowej nieruchomości nie jest takie łatwe. Otrzymanie więc wsparcia od zaufanego i niezależnego doradcy kredytowego umożliwi rozpatrzenie alternatywnych opcji zakupu i pozwoli ci przejść przez proces płynnie i łatwo.

W przypadku obecnych właścicieli domów, którzy chcą dokonać zamiany, jestem w stanie przeszukać setki ofert kredytów hipotecznych, aby znaleźć najlepszą dla Ciebie.

Czasami moi klienci pytają o możliwość pozyskania dodatkowego kapitału na remont, wykończenie nieruchomości lub spłatę kart kredytowych, limitów i pożyczek. Jestem przygotowany zapewnić ciekawe rozwiązania w tym zakresie.

Dążąc do zapewnienia najbardziej profesjonalnej porady specjalistycznej w zakresie kredytów hipotecznych w Poznaniu, zawsze będę otwarty i uczciwy, mając na względzie Twoje najlepsze interesy.

Pracuję dla Ciebie jako doradca kredytowy w Poznaniu

Nie jestem związany z konkretnym agentem nieruchomości, rzeczoznawcą czy pożyczkodawcą hipotecznym. Pracuję wyłącznie dla Ciebie. To sprawia, że Twoje doświadczenie związane z hipoteką jest bardziej osobiste i bezpieczne.

Na koniec przygotuję dla Ciebie najlepszą możliwą ofertę kredytu hipotecznego, która najlepiej pasuje do Twojej osobistej sytuacji - zaufaj niezależnemu doradcy kredytowemu w Poznaniu. 

Broker kredytów hipotecznych w Poznaniu w skomplikowanych sytuacjach oraz trudnych sprawach

Posiadam wysoki poziom wiedzy specjalistycznej w zakresie kredytów hipotecznych, poparty 15 letnim doświadczeniem. Rzadko zdarza się sytuacja, której wcześniej nie poznałem. W momencie pierwszego spotkania dowiesz się, czy kredytowanie w Twojej sytuacji jest możliwe.

Być może jesteś właścicielem jednoosobowej działalności gospodarczej, właścicielem firmy, udziałowcem spółki, jesteś na kontrakcie menadżerskim, pracujesz za granicą lub jesteś w okresie próbnym u nowego pracodawcy, masz umowę o pracę na czas określony i masz trudności z uzyskaniem nowej hipoteki. Tu jest moje zadanie jako doradcy hipotecznego, żeby znaleźć rozwiązanie dla Ciebie. Dotyczy to również osób, które miały w przeszłości problemy kredytowe. Możliwe, że byłeś w stanie upadłości lub masz niską zdolność kredytową, która będzie wymagać specjalistycznych porad hipotecznych, w których chętnie Ci pomogę.

Uzyskiwanie porad hipotecznych z banku

Często moi klienci kontaktują się z własnym bankiem przed skontaktowaniem się ze mną, w celu uzyskania porady dotyczącej kredytu hipotecznego. Najczęstszymi przyczynami braku możliwości udzielenia pomocy przez banki są:

  • brak wyspecjalizowanej kadry która potrafi znaleźć odpowiednie rozwiązanie,
  • w wyniku cięć etatów pracownicy banku często obsługują klientów w zakresie różnych produktów bankowych i nie mają odpowiedniej wiedzy żeby pomóc w sprawie hipoteki,
  • brakuje czasu na umówienie się z klientem w wyniku natłoku prac,
  • nie mają dodatkowych motywacji w postaci planu pozyskania nowego klienta, co wiąże się z odesłaniem klienta z kwitkiem.

Bardzo często trafiają do mnie klienci, którzy w swoim banku uzyskali odmowę przyjęcia wniosku o kredyt hipoteczny, a ja jestem w stanie w tym banku skutecznie im ten wniosek przeprocesować.

Czy jesteś w jednej z tych sytuacji? Jeśli tak, ważne jest, żeby porozmawiać z doradcą ds. kredytów hipotecznych w Poznaniu, takim jak ja. Pomogę każdemu, kto się do mnie zgłosi i będzie ta pomoc możliwa. Im wcześniej skontaktujesz się ze mną, tym szybciej dostaniesz oferty najlepszych dla Ciebie rozwiązań oraz rzetelnej porady hipotecznej.

Gdy zdecydujesz się na umowę hipoteczną okaże się, że zaoszczędziłeś od kilku do kilkudziesięciu złotych na racie miesięcznej Twojego kredytu. W skali całej umowy potrafię dla mojego klienta znaleźć oszczędności rzędu 30.000 zł kosztów całkowitych w ciągu 30 lat.

DORADCA HIPOTECZNY W POZNANIU

Działam na rynku kredytów hipotecznych od bardzo dawna, dzięki czemu jestem kompetentnym doradcą w tej dziedzinie. Jestem w stanie przeszukać setki ofert hipotecznych. Dodatkowo sprawdzę Twoją nieruchomość, czy nadaje się do kupna bądź sprzedaży pod kątem możliwości kreydytowania.

Najlepiej porozmawiać z doradcą kredytu hipotecznego w Poznaniu, takim jak ja, przed obejrzeniem domu z agentem nieruchomości. Sprawdzę Twoją zdolność kredytową przed rozpoczęciem procesu i przygotowuję oferty tak żebyś bezpiecznie zaplanował przyszłą spłatę.

Będąc przygotowanym poprzez uzyskanie porady hipotecznej w Poznaniu na wczesnym etapie procesu zakupu domu, zapewniasz sobie doskonałą pozycję do rozmów ze sprzedającymi. Może dać ci to przewagę nad innymi chętnymi do zakupu, którzy nie będą tak przygotowani podczas rozmów o zakupie nieruchomości i uczyni cię w pełni wiarygodnym u właścicieli i agentów nieruchomości.