O mnie

Moja praca polega na spełnianiu marzeń klientów o posiadaniu własnej nieruchomości

Dzięki nawiązaniu współpracy z wyspecjalizowanymi ekspertami poznańskiego rynku nieruchomości, interes klienta jest zawsze na pierwszym miejscu. Ci specjaliści zajmują się odnajdywaniem ciekawych okazji oraz negocjowaniem ceny nieruchomości z deweloperem. Inwestycja jest więc bezpieczna i zyskowna z punktu widzenia klienta na każdym etapie wnioskowania.

  Zostaw wiadomość, oddzwonię!

  Krok po kroku – jak przebiega współpraca z ekspertem hipotecznym?

  Pierwszym krokiem, aby uzyskać kredyt hipoteczny (Poznań i okolice), jest ocena możliwości finansowych klienta. Dzięki dobrej znajomości rynku szczególnie w Poznaniu ekspert potrafi ocenić zdolność kredytową, biorąc pod uwagę aktualne zobowiązania, które spłaca klient. Specjalista analizuje historię kredytową oraz umowy, na podstawie których przyszły kredytobiorca uzyskuje swoje obecne dochody.

  Następnie pośrednik wskaże klientowi, jaki kredyt hipoteczny może on uzyskać przy osiąganych dochodach i zobowiązaniach finansowych. Rolą eksperta jest również ocena, czy warto wziąć kredyt hipoteczny na zakup w Poznaniu lub okolicach danej nieruchomości i w jakim stopniu jest to opłacalne.

  Najlepsze warunki kredytu hipotecznego w Poznaniu

  Kolejny krok – niezwykle ważny w całym procesie to pomoc w porównaniu ofert bankowych. Klienci chcą wiedzieć, która oferta jest najlepsza. Szczegółowa analiza kredytów hipotecznych dostępnych w Poznaniu umożliwia wybór najlepszej oferty spośród tych, które są dla klienta dostępne.
  Podczas negocjowania warunków z bankami poznański ekspert hipoteczny wspiera klienta w uzyskaniu najlepszych warunków kredytu. Nie wszyscy klienci wiedzą, że kredyty hipoteczne można negocjować. Rolą eksperta jest nie tylko pomoc w formalnościach finansowych, które są zawiłe dla kredytobiorcy, ale również wskazanie alternatyw. Nie wszystkie są widoczne dla kogoś, kto nie zna tak dobrze, jak doradca, oferty banku. Przy odpowiednim wsparciu można liczyć na dopięcie wszystkich szczegółów i owocną współpracę, zakończoną pełnym sukcesem.

  Jak wybierać kredyty hipoteczne – Poznań?

  Doradca kredytowy w Poznaniu

  Klientów interesują długofalowe, korzystne zakupy inwestycyjne, które są finansowane poprzez kredyty hipoteczne. Poznań i inne miasta prężnie rozwijają rynek pierwotny, a także wtórny mieszkań oraz sprzedaż działek budowlanych.
  Wiele ofert bankowych na rynku oraz zawiłe procedury sprawiają, że ekspert hipoteczny ma do odegrania ważną rolę. Klienci potrzebują wsparcia, tym bardziej że planują podjąć poważne zobowiązanie w zmieniającej się sytuacji gospodarczo-polityczno-prawnej. W tej sytuacji pomoc profesjonalisty i ochrona interesów inwestorów stają się niezbędne. Sprawdźmy więc, jak przebiega współpraca z ekspertem hipotecznym i na jakie korzyści może liczyć klient.

  Doradca kredytowy w Poznaniu z wachlarzem ofert

  Jakie warunki należy spełnić do świadczenia usług doradczych, szczegółowo określa wspomniana już ustawa o kredycie hipotecznym. Doradca kredytowy w myśl przepisów powinien dysponować sporym zasobem propozycji z kilkuset banków, które oferują kredyty hipoteczne. Dlaczego? Ponieważ jednym z kryterium przyporządkowania do tej grupy zawodowej jest działanie w imieniu i na rzecz określonej liczby kredytodawców (grup kredytodawców), które stanowią co najmniej połowę liczby wszystkich kredytodawców.

  Mowa tu o funkcjonujących na rynku bankach (całym sektorze), które udzielają kredytów hipotecznych. Doradca kredytowy w Poznaniu, Warszawie czy obsługujący inne duże miasto – dla ustawy lokalizacja nie ma znaczenia. Warto wziąć pod uwagę, że aktualnie w Polsce jest ponad 600 banków komercyjnych i spółdzielczych. Jeżeli przyjąć, że większość z nich prawdopodobnie ma w ofercie kredyty hipoteczne, doradca powinien reprezentować i posiadać aktualne oferty przynajmniej 50 proc. z nich. Dla przypomnienia – niezależny doradca kredytowy (doradca hipoteczny) nie pobiera wynagrodzenia z żadnego z tych banków.

  Porównanie usług niezależnego doradcy kredytowego oraz eksperta hipotecznego.
  Paweł Pietras za swoje usługi nie pobiera wynagrodzenia od klienta.

  Kredyt hipoteczny – profesjonalne doradztwo w Poznaniu

  Zapewniam, że mój zespół doradców kredytu hipotecznego w Poznaniu zajmie się Twoją sprawą od początku do końca. Poświęcimy swój czas na przeszukanie setek ofert wyszukując jednocześnie najlepszą ofertę dla Ciebie.

  Jako doświadczony ekspert kredytowy w Poznaniu wiem, jak zaoszczędzić czas i pieniądze, dzięki czemu proces hipoteczny będzie dla Ciebie przyjemny i łatwy, a tego właśnie chcesz. Jestem z tobą otwarty i szczery, zapewniając jednocześnie doskonałą obsługę. Jeżeli nie będziesz miał zdolności na uzyskanie kredytu hipotecznego, poinformuję Cię i wskażę co mógłbyś zrobić, aby w przyszłości taki kredyt uzyskać. To samo dotyczy nieruchomości. Jeżeli okaże się, że nieruchomość którą kupujesz, nie będzie akceptowana przez banki, dowiesz się tego ode mnie. Wszystko po to, żeby oszczędzić Twój czas i pieniądze.

  Aby dowiedzieć się więcej o mojej obsłudze klienta, zapoznaj się z pozytywnymi recenzjami w Google Maps.

  Doradztwo hipoteczne w Poznaniu dla zakupów nieruchomości na rynku pierwotnym i wtórnym

  Niezależnie od tego, czy jesteś kupującym po raz pierwszy, czy zamierzasz przeprowadzić się do nowego domu, mam nadzieję, że moje usługi okażą się bardzo korzystne w stopniu, w jakim skorzystali z tego moi dotychczasowi klienci. Wszyscy wiemy, że kupno nowej nieruchomości nie jest takie łatwe. Otrzymanie więc wsparcia od zaufanego i niezależnego doradcy kredytowego umożliwi rozpatrzenie alternatywnych opcji zakupu i pozwoli Ci przejść przez proces płynnie i łatwo. Przyznanie kredytu hipotecznego to proces, ale dzięki mojej pomocy będzie znacząco skrócony.

  W przypadku obecnych właścicieli domów, którzy chcą dokonać zamiany, jestem w stanie przeszukać setki ofert kredytów hipotecznych, aby znaleźć najlepszą dla Ciebie.

  Czasami moi klienci pytają o możliwość pozyskania dodatkowego kapitału na remont, wykończenie nieruchomości lub spłatę kart kredytowych, limitów i pożyczek. Jestem przygotowany zapewnić ciekawe rozwiązania w tym zakresie.

  Dążąc do zapewnienia najbardziej profesjonalnej porady specjalistycznej w zakresie kredytów hipotecznych w Poznaniu, zawsze będę otwarty i uczciwy, mając na względzie Twoje najlepsze interesy.

  Pomoc doradcy kredytowego w uzyskaniu kredytu hipotecznego

  Doradca ds kredytów hipotecznych – wybierz Pawła Pietrasa

  Nie jestem związany z konkretnym agentem nieruchomości, rzeczoznawcą czy pożyczkodawcą hipotecznym. Pracuję wyłącznie dla Ciebie. To sprawia, że Twoje doświadczenie związane z hipoteką jest bardziej osobiste i bezpieczne.

  Na koniec przygotuję dla Ciebie najlepszą możliwą ofertę kredytu hipotecznego, która najlepiej pasuje do Twojej osobistej sytuacji – zaufaj niezależnemu doradcy kredytowemu w Poznaniu z ponad 15-letnim doświadczeniem w branży.

  Paweł Pietras pomoże w skomplikowanych sytuacjach oraz trudnych sprawach

  Posiadam wysoki poziom wiedzy specjalistycznej w zakresie kredytów hipotecznych, poparty 15 letnim doświadczeniem. Rzadko zdarza się sytuacja, której wcześniej nie poznałem. W momencie pierwszego spotkania dowiesz się, czy kredytowanie w Twojej sytuacji jest możliwe.

  Być może jesteś właścicielem jednoosobowej działalności gospodarczej, właścicielem firmy, udziałowcem spółki, jesteś na kontrakcie menadżerskim, pracujesz za granicą lub jesteś w okresie próbnym u nowego pracodawcy, masz umowę o pracę na czas określony i masz trudności z uzyskaniem nowej hipoteki. Tu jest zadanie brokera kredytów hipotecznych, żeby znaleźć rozwiązanie dla Ciebie. Dotyczy to również osób, które miały w przeszłości problemy kredytowe. Możliwe, że byłeś w stanie upadłości lub masz niską zdolność kredytową, która będzie wymagać specjalistycznych porad hipotecznych, w których chętnie Ci pomogę.

  Kredyt przez doradcę czy w banku – co wybrać?

  Często moi klienci kontaktują się z własnym bankiem przed skontaktowaniem się ze mną, w celu uzyskania porady dotyczącej kredytu hipotecznego. Najczęstszymi przyczynami braku możliwości udzielenia pomocy przez banki są:

  • brak wyspecjalizowanej kadry która potrafi znaleźć odpowiednie rozwiązanie,
  • w wyniku cięć etatów pracownicy banku często obsługują klientów w zakresie różnych produktów bankowych i nie mają odpowiedniej wiedzy żeby pomóc w sprawie hipoteki,
  • brakuje czasu na umówienie się z klientem w wyniku natłoku prac,
  • nie mają dodatkowych motywacji w postaci planu pozyskania nowego klienta, co wiąże się z odesłaniem klienta z kwitkiem.

  Bardzo często trafiają do mnie klienci, którzy w swoim banku uzyskali odmowę przyjęcia wniosku o kredyt hipoteczny, a ja jestem w stanie w tym banku skutecznie im ten wniosek przeprocesować.

  Czy jesteś w jednej z tych sytuacji? Jeśli tak, ważne jest, żeby porozmawiać z doradcą ds. kredytów hipotecznych w Poznaniu. Pomogę każdemu, kto się do mnie zgłosi i będzie ta pomoc możliwa. Im wcześniej skontaktujesz się ze mną, tym szybciej dostaniesz oferty najlepszych dla Ciebie rozwiązań oraz rzetelnej porady hipotecznej.

  Gdy zdecydujesz się na umowę hipoteczną okaże się, że zaoszczędziłeś od kilku do kilkudziesięciu złotych na racie miesięcznej Twojego kredytu. W skali całej umowy potrafię dla mojego klienta znaleźć oszczędności rzędu 30.000 zł kosztów całkowitych w ciągu 30 lat.

  Lepszy kredyt hipoteczny przez doradcę czy bezpośrednio?

  Działamy na rynku kredytów hipotecznych od bardzo dawna, dzięki czemu jestem kompetentnym ekspertem w tej dziedzinie. Nasz doradca do spraw kredytów hipotecznych jest w stanie przeszukać setki ofert hipotecznych. Dodatkowo sprawdzi Twoją nieruchomość, czy nadaje się do kupna bądź sprzedaży pod kątem możliwości kredytowania.

  Najlepiej porozmawiać z doradcą kredytu hipotecznego w Poznaniu, takim jak ja, przed obejrzeniem domu z agentem nieruchomości. Sprawdzę Twoją zdolność kredytową przed rozpoczęciem procesu i przygotowuję oferty tak żebyś bezpiecznie zaplanował przyszłą spłatę. Dzięki temu dowiesz się jak otrzymać kredyt hipoteczny.

  Będąc przygotowanym poprzez uzyskanie porady hipotecznej w Poznaniu na wczesnym etapie procesu zakupu domu, zapewniasz sobie doskonałą pozycję do rozmów ze sprzedającymi. Może dać Ci to przewagę nad innymi chętnymi do zakupu, którzy nie będą tak przygotowani podczas rozmów o zakupie nieruchomości i uczyni Cię w pełni wiarygodnym u właścicieli i agentów nieruchomości.