Darmowa konsultacja z doradcą kredytowym

Zapraszam na niezobowiązujące spotkanie z Poznańskim doradcą kredytowym z ponad 15-letnim stażem w bankach polskich i zagranicznych.

Na spotkaniu sprawdzimy Twoją zdolność kredytową oraz wybierzemy najkorzystniejszą ofertę kredytu porównując koszty całkowite i ratę kredytu dopasowując ją do Twoich możliwości finansowych.

  Zostaw wiadomość, oddzwonię!

  Darmowa konsultacja z doradcą kredytowym

  Zaciągnięcie pożyczki na podstawie rzetelnej analizy rynku wymaga nieco zaangażowania i wiedzy z zakresu bankowości. Jeśli zależy Ci na podjęciu świadomej decyzji o finansowaniu, możesz skorzystać z darmowej konsultacji kredytowej. Sprawdź, jakie korzyści przyniesie Ci rozmowa z doradcą finansowym mającym 15-letnie doświadczenie!

  Czemu służą konsultacje kredytowe?

  Podczas porównywania ofert kredytowania należy wziąć pod uwagę wiele różnych czynników. Na atrakcyjność oferty mają wpływ m.in. wysokość oprocentowania nominalnego, wysokość marży kredytowej, miesięczna rata, całkowity koszt kredytu czy koszty dodatkowe. Osoby niemające na co dzień styczności z produktami finansowymi mogą niezbyt dobrze orientować się w tych zagadnieniach. Właśnie dlatego warto zdecydować się na profesjonalne konsultacje kredytowe. Dzięki nim możesz mieć pewność co do opłacalności zaciąganego zobowiązania. 

  Ekspert finansowy pomoże Ci:

  • określić Twoją zdolność kredytową;
  • oszacować maksymalną wysokość zobowiązania, jakie możesz uzyskać przy osiąganych dochodach; 
  • porównać oferty poszczególnych banków z uwzględnieniem bieżącej sytuacji na rynku finansowym, Twoich możliwości ekonomicznych i potrzeb finansowych;
  • wynegocjować najlepsze warunki kredytu;
  • rozwiać wątpliwości związane z niejasnymi zapisami w umowie;
  • zrozumieć, czym jest ryzyko kredytowe.

  Rozmowa z doradcą finansowym – co potem?

  Darmowa konsultacja z doradcą kredytowym do niczego Cię nie zobowiązuje. Stanowi jedynie wstęp do dalszej współpracy i jeśli wszystko pójdzie po Twojej myśli — zaowocuje podpisaniem umowy kredytowej. W trakcie spotkania z doradcą rozszerzysz swoją wiedzę z zakresu bankowości i poznasz możliwe sposoby na sfinansowanie swoich marzeń, planów czy inwestycji. 

  Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z jednej z ofert, ekspert zapewni Ci kompleksowe wsparcie na każdym etapie zaciągania zobowiązania. Pomoże w skompletowaniu niezbędnych dokumentów i dopełnieniu formalności. Złoży do banku wniosek o kredytowanie, jednocześnie dbając o jego poprawność i kompletność. Odpowie też na wszystkie Twoje pytania dotyczące całego procesu udzielenia kredytu i będzie monitorował procedowanie wniosku przez bank. 

  Rozmowa z zaufanym doradcą kredytowym to pierwszy krok do uzyskania finansowania. Jeśli zależy Ci na wzięciu kredytu, skontaktuj się ze mną. Na spotkaniu wspólnie określimy Twoją zdolność kredytową i wybierzemy najkorzystniejsze oferty z uwzględnieniem kosztów całkowitych, rat kredytu i Twoich możliwości finansowych. Zapraszam na konsultacje kredytowe!