Badanie zdolności kredytowej

Bezpłatne badanie zdolności kredytowej we wszystkich bankach. Pozwala na sprawdzenie, w których bankach można złożyć wnioski kredytowe a których banków unikać. Sprawdzony doradca kredytowy Poznań zapewni dokładne sprawdzenie zdolności kredytowej oraz dobierze najlepsze oferty pod względem raty i kosztów całkowitych kredytu. Tak przygotowana oferta kredytu hipotecznego pozwala oszczędzić na racie nawet 400 zł miesięcznie lub na kosztach całkowitych do 200.000 w całym okresie kredytowania.

Obliczanie zdolności kredytowej hipotecznej

Zachęcam do kontaktu z Pawłem Pietrasem, który jest doradcą kredytowym w Poznaniu w celu zadawania pytań. Ekspert hipoteczny pomoże w przygotowaniu dokumentów do kredytu. Przeprowadzi on przez zawiłości procesu kredytowego i doprowadzi do uzyskania pozytywnej decyzji kredytowej. Decyzja kredytowa jest podstawą do podpisania umowy kredytowej z bankiem, co w następstwie umożliwi uruchomienie i wypłatę kredytu.

Sprawdź swoje możliwości kredytowe

Jako skuteczny i polecany doradca kredytowy posiadam najszerszy z możliwych zakres analizowania poszczególnych przypadków klientów. Nawet trudne sprawy lub wnioski, z którymi nie poradzili sobie inni doradcy kredytowi, jestem w stanie przeanalizować i przywrócić do życia poprzez wybranie prawidłowej ścieżki procesowania. Doświadczenie jakie posiadam oraz dostęp do wszystkich ofert kredytów hipotecznych pozwala na zaoferowanie najwyższych standardów obsługi oraz wpływa na wysoką skuteczność otrzymywanych pozytywnych decyzji kredytowych.

    Zostaw wiadomość, oddzwonię!