Kalkulator kredytu hipotecznego

Skorzystaj z naszego kalkulatora kredytu hipotecznego. Uzupełnij wszystkie pola, a nasz doradca kredytowy skontaktuje się z Tobą i przedstawi ofertę.

  Darmowy kalkulator kredytu hipotecznego

  Wypełnij krótki formularz i dowiedz się, ile wyniesie Cię rata i koszt kredytu hipotecznego na zakup Twojego wymarzonego mieszkania lub domu. 

  Kalkulator rat kredytowych — dlaczego warto z niego skorzystać?

  Skorzystanie z kalkulatora kredytu hipotecznego to sprawdzony sposób na szybkie porównanie ofert finansowania od różnych banków. Pozwala na zawężenie liczby propozycji tylko do tych, które spełniają Twoje oczekiwania. Po uzupełnieniu wszystkich pól i przesłaniu formularza zyskasz dostęp do najlepszych z dostępnych obecnie wariantów kredytowania.

  Nasz ekspert finansowy przedstawi Ci spersonalizowane oferty dostosowane do Twoich wymagań i możliwości. Weźmie pod uwagę szczegółowe parametry dotyczące kredytu. Informacje podane przez Ciebie w formularzu pozwolą nam na przeprowadzenie wstępnej analizy zdolności kredytowej i dopasowanie propozycji do Twojej aktualnej sytuacji finansowo-ekonomicznej.

  Jak działa kalkulator kredytowy hipoteczny?

  Kalkulator kredytu hipoteczny to bardzo proste narzędzie, które umożliwia lepsze zorientowanie się w aktualnej sytuacji na rynku finansowym. Aby uzyskać spersonalizowane zestawienie ofert, zostaniesz poproszony m.in. o określenie celu zaciągania kredytu hipotecznego. Może to być np. zakup nieruchomości lub działki czy budowa domu.

  W formularzu należy podać też planowaną kwotę, jaką planuje się pożyczyć od banku, okres kredytowania, wysokość wkładu własnego, cel kredytu, a także rodzaj oprocentowania i typ rat. Zostaniesz zapytany również o adres e-mail i numer telefonu, dzięki którym doradca kredytowy będzie mógł się z Tobą skontaktować. Po uzupełnieniu wszystkich pól i przesłaniu formularza ekspert odeśle Ci oferty od różnych banków wraz z kalkulacją raty kredytu i pozostałymi kosztami. Jeśli któryś z wariantów wyda Ci się interesujący, doradca pomoże Ci w podjęciu ostatecznej decyzji i wnioskowaniu o finansowanie.

  Kalkulacja raty kredytu i fachowe doradztwo kredytowe

  Obliczanie raty kredytu hipotecznego to nie jedyne zadanie doradcy kredytowego. Specjalista zapewni Ci fachowe doradztwo, pomoże w obliczeniu zdolności kredytowej i porównaniu poszczególnych propozycji, wesprze przy wypełnianiu dokumentacji. Może też znacznie przyspieszyć proces decyzyjny i wspomóc Cię w negocjacjach z bankiem.

  Co ważne, uzyskanie dostępu do zestawienia najlepszych wariantów kredytów hipotecznych jest całkowicie darmowe i nie wymaga dołączania żadnych dokumentów. Skorzystaj z kalkulatora rat kredytowych i otrzymaj porównanie najlepszych ofert finansowania dostępnych na rynku!